Dijaška skupnost – PLAN DELA 2012/13

Tudi v letošnjem šolskem letu so se predstavniki razredov sestali na sestanku dijaške skupnosti, dne 9.9.2012 in izbrali vodstvo DS SGTŠ Izola.

Predsednica je postala Eva Bizjak, za podpredsednika je bil izvoljen David Šimunović. Za svet zavoda sta bila izvoljena Jan Stanojevič in Miljana Malinović, v projekt zdrava šola sta bila izbrana Tea likovska in Mitja Miklič, za stike z javnostjo je bila imenovana Mateja Švab. Vsa obvestila bodo tudi na oglasni deski.

Sprejeli smo plan dela za šolsko leto 2012/2013, ki je sledeči:

– Humanitarna akcija: zbrani denar bo namenjen za otroke iz socialno šibkih družin ali za bolne otroke ter za zavetišče za živali Koper.

– V prednovoletnem času bomo okrasili šolo in pripravili novoletno proslavo za dijake in učitelje šole. Letošnja proslava bo potekala pod geslom ˝NAJ TALENT ŠOLE˝

– Tudi na valentinovo ne bomo pozabili. Na hodniku šole bo velika škatla, v katero bomo metali pisemca ljubezni in prijatelstva. Zanimivo bo kdo jih bo dobil največ, ta bo mogoče ˝NAJ VALENTIN˝ in ˝NAJ VALENTINA ˝ šole.

Udeležili se bomo sej DS Slovenije v največji možni meri in pripravili tudi prispevke.

-Pozabili ne bomo niti na natečaj ˝NAJ DIJAK˝ Slovenije.

– Sodelovali bomo v vseh pripreditvah okviru šole in izven nje.

Mentorica dijaške skupnosti je tudi letos FRANKA VILHAR, univ.dipl.soc.

O delu dijaške skupnosti Vas bom sporti obveščala.

Prispevek DS SGTŠ Izola je pripravila Mateja Švab, 3.a GTT