Tekmovanje v geografiji

Zaključila so se letošnja tekmovanja iz geografije. 1.2. 2013 smo na šoli izpeljali šolsko tekmovanje iz geografije, ki se ga je udeležilo 23 dijakov in od teh je osem prejelo bronasto priznanje, najboljši trije, to so bile dijakinje Mateja Švab, Debora Muženič in Katarina Kocijančič pa so bile izbrane za območno tekmovanje, ki je potekalo 12.3.2013 na Srednji šoli za hortikulturo in vizualne umetnosti v Celju, kjer je dijakinja Mateja Švab zasedla med 20-mi tekmovalci odlično 3. mesto, prejela srebrno priznanje in si izborila nastop na državnem tekmovanju, ki je bilo 18.4. 2013 na Osnovni šoli 8 talcev v Logatcu. V konkurenci 13-ih tekmovalcev strokovnih šol, kjer je geografije manj kot 140 ur, je zasedla zelo dobro 7. mesto in za ta dosežek bo prejela tudi zlato priznanje.

Vsem sodelujočim, posebno pa prejemnikom priznanj v letošnjem tekmovanju iskreno čestitamo, vse čestitke pa gredo seveda prejemnici zlatega priznanja dijakinji 3.agtt razreda Mateji Švab.

mentor prof. Dejan Mužina

dijakinji Debora Muženič in Mateja Švab

na območnem tekmovanju v Celju

nekaj utrinkov z državnega tekmovanja v Logatcu