osnovni podatki –

Izobraževanje odraslih

Vse, ki jih zanima izobraževanje odraslih (poklic kozmetični tehnika/ce ali poklic srednje medicinske sestre/ srednjega zdravstvenika) na Srednji šoli Izola obveščamo, da je na voljo še nekaj prostih mest.

Cena programa je za vsakega kandidata individualna, saj je odvisna od predhodne izobrazbe in drugega neformalnega znanja udeleženca. Za vsakega kandidata po plačanem prvem obroku (400€) izdelamo osebni individualni načrt, v katerem so napisani vsi predmeti ter praktične vaje, ki jih mora kandidat opraviti ter njihova cena. Šele po plačanem prvem obroku izdamo tudi potrdila o vpisu. Celotna cena prekvalifikacije za vse, ki imajo opravljeno srednjo šolo bo znašala od pribl. 2.500€ do 3.000€.

Vpis in govorilne ure za izobraževanje odraslih izvajamo po 1. 10. 2012. Predhoden dogovor je nujen in sicer na  suzanazugan@gmail.com

PROGRAM KOZMETIČNI TEHNIK (POKLIC KOZMETIČNI TEHNIK/A) – ŠTEVILO PROSTIH MEST: 10

PROGRAM ZDRAVSTVENA NEGA (POKLIC SREDNJA MEDICINSKA SESTRA/SREDNJI ZDRAVSTVENIK) – ŠTEVILO PROSTIH MEST: 15

Da bi vpis potekal nemoteno, prosimo, da imate s seboj:

plačano položnico – znesek 400€, transakcijski račun SI56 0110 0603 0703 918, koda namena – COST, referenčna številka 00 299003,

• osebni dokument in fotokopijo osebnega dokumenta,
  • vsa zaključena srednješolska spričevala in/ali vsa obvestila o uspehu ter njihove fotokopije.