RODITELJSKI SESTANEK DNE 16.9.2013

Spoštovani starši.

Razredniki so vas povabili na roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek, 16. 9. 2013.

Za starše dijakov višjih letnikov se pričenjajo roditeljski sestanki ob 17. 00  v učilnicah po razporedu ( ti  bodo viseli tudi  na oglasnih deskah obeh lokacij, po ustaljeni navadi) na lokaciji Polje 41 za program zdravstvena nega in program kozmetični tehnik in na lokaciji Prekomorskih brigad 7 za programe gastronom hotelir, gastronomsko turistični tehnik, gastronomija in predšolska vzgoja.

Starši dijakov prvih letnikov programov zdravstvena nega in kozmetični tehnik se zberejo  v avli šole na lokaciji Polje 41 ob 16. 45.

Starši dijakov prvih letnikov programov gastronom hotelir, gastronomsko turistični tehnik in predšolska vzgoja se zberejo  v večnamenski dvorani  šole na lokaciji Prekomorskih brigad 7  ob   17. 15.