19. DRŽAVNO TEKMOVANJE SREDNJIH ZDRAVSTVENIH ŠOL SLOVENIJE ZA PRIZNANJA ANGELE BOŠKIN, april 2014

Shrani.si

Dijaki programa zdravstvene nege Srednje šole Izola so se v petek, 4. 4. 2014, v spremstvu ravnateljice Adelije Perne udeležili 19. državnega tekmovanja srednjih zdravstvenih šol Slovenije za priznanja Angele Boškin na Srednji šoli Zagorje.
Letošnja tema tekmovanja programa zdravstvene nege je bila Preprečevanje intrahospitalnih infektov, tema literarnega in likovnega natečaja pa Nalezljive bolezni, ki se širijo s prenašalci. Pod mentorstvom Irene Cvetičanin Čendak, Orjane Zonta Bajec, Marlene Zorjan in Robina Krampfa je dijakinja Emi Cigula za literarni prispevek prejela nagrado in priznanje za doseženo 4. mesto, Natali Oblak pa je na literarnem področju osvojila zlato priznanje Angele Boškin. Ostali tekmovalci so prejeli priznanje za sodelovanje na tekmovanju.