Turistična tržnica 2010/11-napovednik

TZS_turizem_mladi 8. mednarodni festival VEČ ZNANJA ZA VEČ TURIZMA

Turistična zveza Slovenije, Zavod RS za šolstvo in Center RS za poklicno izobraževanje v šolskem letu 2010/2011 razpisujejo 8. MEDNARODNI FESTIVAL VEČ ZNANJA ZA VEČ TURIZMA, ki bo 20.aprila 2011 v Sežani

Tema festivala je IMEJMO SE FAJN – DOŽIVITE NAŠ KRAJ.

Sodelovanje na festivalu vključuje izdelavo raziskovalne naloge in predstavitev turističnega proizvoda na turistični tržnici.

Prejšnji festivali so ponudili uporabne zamisli mladih, ki so postale del slovenskega turizma in mnogi mladi sodelavci so postali pravi, veliki turistični delavci. Letos bo festival potekal že osmo leto zapored, dijaki srednjih šol ter študenti višjih šol vseh programov in usmeritev, ki so se odločili sodelovati, že od oktobra 2010 delajo na projektu, ki se, z oddajo, zaključi 28. februarja 2011, v aprilu pa bo potekala turistična tržnica, kjer se bodo vsi projekti predstavili.

Naša šola na festivalu sodeluje že sedmič; letos z ekipo dijakov 3aGTT;

Anja Pirnat
Ana Marija Leonard
Klavdija Lukač
Maja Tomič
Monika Šuc
Domen Ban
Jan Stojanovič

in Mitja Horvatič

MENTOR :Marina Laslo, prof.

Dijaki so izdelali projektno nalogo , sedaj pa se pripravljajo na predstavitev svoje ideje na turistični tržnici, ki bo potekala v Sežani, 20.4.2011 in sicer od 11. do 17.ure.