Dijaška skupnost – plan dela 2011/12

PB170414 DIJAŠKA SKUPNOST- oglasna deska

V šolskem letu 2011/2012 dijaško skupnost sestavlja 14 dijakov pod mentorstvom Franke Vilhar.
Predsednica dijaške skupnosti je Sara Dončič , podpredsednica Eva Bizjak.
Predstavnica dijaške skupnosti v svetu šole je Hana Cerovšek. Predstavnik dijaške skupnosti v šolskem skladu je Matija Simčič.

Vsako šolsko leto izpeljemo humanitarno akcijo.
Tudi letos organiziramo humanitarno akcijo z naslovom » 1 EVRO ZA RDEČE NOSKE ». logoRdeciNoski
Zbrani denar bomo poslali v mesecu decembru.
V mesecu decembru bomo okrasili šolo in organizirali novoletno proslavo. Razpisali smo tudi natečaj za logotip dijaške skupnosti . Ob pomembnih dogodkih šole, kot je Dan odprtih vrat in projektni teden, bomo organizirali šolsko tržnico ter prodajali izdelke,ki jih bodo izdelali dijaki. Zbrani denar bomo namenili v humanitarne namene.
Spodnji sliki sta nastali ob letošnjem Dnevu odprtih vrat, kjer smo prodajali naše izdelke v dobrodelne namene.