Prednovoletno dogajanje _ december 2013

novoleto2013Prednovoletno dogajanje na šoli Je vedno zelo pestro.

IMG_6812Dijakinje 3. letnika programa Predšolska vzgoja so s svojo igrico »BOŽIČKOVA ŽELJA » nastopale po VVZ na Obali Z igrico smo navduševali in poželi močan aplavz naših najmlajših v vrtcih. Nastopali smo z dvema predstavama v vrtcih v Izoli, Rižani, Dekanih in Pobegih.

Dijaška skupnost si je tudi zastavila pomembne naloge.
Izpeljali smo humanitarno akcijo 1 Evro. Denar smo namenili NICKU, ki je poleti utrpel hudo nesrečo. Poslali smo mu vizitko in zbrani denar ter mu zaželeli kar se da hitro okrevanje.

zivali_dec2013Tudi na živali nismo pozabili. Zbrali smo nekaj denarja tudi za zavetišče živali v SV. Antonu, kupili hrano in jo odnesli.  Nekaj malega je bilo tudi dekic.

Vrhunec novoletnega dogajanja je bila dijaška proslava. Dijaki so se predstavili kot vrhunski pevci. Iskrene čestitke. Utrinki dogajanj so vidni v galeriji.

Nadaljevali bomo po novem letu z novimi projekti.
Dijaki in mentorica prof. VILHAR