Turistična tržnica 2010/11

TZS_turizem_mladiFestival Več znanja za več turizma, 2010/11
20. aprila je v Sežani potekala sklepna prireditev 8. mednarodnega festivala VEČ ZNANJA ZA VEČ TURIZMA, pod pokroviteljstvom Turistične zveze Slovenije, Zavoda RS za šolstvo in Centra RS za poklicno izobraževanje.
Letošnja tema je bila IMEJMO SE FAJN – DOŽIVITE NAŠ KRAJ. Sodelovanje na festivalu vključuje izdelavo raziskovalne naloge in predstavitev turističnega proizvoda na turistični tržnici. Letos je bilo prijavljenih 41 projektov, na sami turistični tržnici je svoje turistićne proizvode predstavilo 33 ekip.
DSCN2837Naša šola je sodelovala z ekipo dijakov 3aGTT (Anja Pirnat, Ana Marija Leonard, Klavdija Lukač, Maja Tomič, Monika Šuc, Domen Ban, Jan Stojanovič in Mitja Horvatič z maskoto Bepi) in mentorico Marino Laslo.
Ekipa je osvojila srebrno priznanje.
Dijaki so izdelali raziskovalno nalogo – »Mi se ‘mamo fajn, če vam je prav al´ne« , na turistični tržnici pa so promocijsko predstavili svoj turistični proizvod.
Slike so v galeriji.